Nachádzate sa tu

Pridajte sa k projektu outdoorkids.tk

 

Ako sa ku nám pridať?

 

Organizátori akcií :

 

Naša stránka Vám ponúka bezplatnú možnosť registrácie Vašej organizácie v sekcií Organizácie. Budete mať k dispozícií samostatnú kartu - internetovú podstránku, kde budú uvedené všetky dôležité informácie o Vás, vrátane odkazov na Vaše stránky, zoznamu aktivít, otváracích hodín, adresy, kontaktov a budete vyhladateľní cez náš fulltextový vyhľadávač. Do našej databázy registrujeme organizácie, ktoré spĺňajú aspoň jednu z nasledujúcich podmienok :

 

- pracujú s deťmi alebo mladými ľuďmi

- venujú sa voľnočasovým aktivitám

- venujú sa outdoorovým aktivitám

- realizujú aktivity preferujúce alternatívny životný štýl

- realizujú akcie pre verejnosť

 

- aktivity nemusia byť primárne zamerané na mládež

- v profile, ktorý pre Vás vytvorime nie je nutné mať vyplnené všetky kategórie

 

- budeme radi, ak výmenou za reklamu zadarmo, zverejníte jeden z týchto bannerov na Vašich stránkach s odkazom na outdoorkids.tk

 

Záujem registrovať sa nám pošlite cez e-mail : ozdraciastopa@gmail.com, následne Vám odošleme zoznam kategórií (informácií), ktoré od Vás na registráciu budeme potrebovať.

 

Podujatie

 

Rovnako ako organizáciu môžete zadarmo spropagovať aj podujatie. Využite tlačítko "Pridať podujatie", ktoré sa nachádza v ľavej časti stránky pod hlavným menu.

 

Ak ste organizátor : vyplňte formulár, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí na tlačítko "Pridať podujatie" a ak máte záujem zverejniť na našej stránke aj plagát, originálny článok, prípadne iné informácie o Vašom podujatí, pošlite nám ich spolu s povolením na zverejnenie na email ozdraciastopa@gmail.com.

 

Ak ste návštevník :  a chcete nás informovať o podujatí, ktoré Vám na stránke chýba, ale nie ste organizátor : vyplňte formulár, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí na tlačítko "Pridať podujatie" a my zverejníme krátky autorský popis a odkaz na stránku, kde sa nachádzajú informácie o podujatí.

 

Fyzické osoby - návštevníci stránky

 

Náhodní návštevníci stránky sa môžu podielať na jej obsahu a vylepšovaní s využitím troch tlačidiel "Poslať tip na článok", "Pridať podujatie" a "Nápady ako zlepšiť stránku" v ľavej časti stránky. Akákoľvek ďalšia spolupráca (pridávanie organizácií, zverejnenie reklamy a iné ) musí byť písomne konzultovaná. Postačujúca je elektronická forma cez náš email ozdraciastopa@gmail.com.

 

 

O čom je tento web?

Naša stránka ponúka informácie o pripravovaných akciách pre deti, o organizáciách, ktoré sa venujú deťom, rôzne články, tipy, triky, hry, blog, miesta na turistiku a ďalšie informácie, čím sa snažíme osloviť, deti, mladú generáciu, rodičov a vpodstate celú verejnosť. 

Pre koho je tento web?

- pre rodiny, ktoré chcú svoj voľný čas tráviť v prírode

- pre každého, kto sa zaujíma o prírodu

- pre organizácie pracujúce s mládežou, aby sa mohli spropagovať

- pre pracovníkov s mládežou ako inšpirácia

Aké ciele má tento web?

- poskytnúť tipy na voľný čas ...

- dať priestor na spropagovanie rôznych aktivít pre deti

- dať priestor organizáciám pracujúcim s deťmi

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain